Prekių pristatymas

Užsakant prekes, kurios yra sandėlyje, siuntą išsiunčiame per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. 

Negavus apmokėjimo banko pavedimu per 48 val. nuo rezervacijos, jūsų užsakymas bus anuliuotas.

Dėl prekių, kurių sandėlyje neturime, tikslaus pristatymo termino susisieksime su jumis asmeniškai.

Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią jums prekių pristatymo būdą: siunčiame OMNIVOS ir DPD paštomatais. 

Taip pat pageidaujant galime siųsti per DPD kurjerį su pristatymu į Jūsų įmonę ar gyvenamąją vietą.


Prekių grąžinimo taisyklės

1. Prekių grąžinimas ir keitimas.

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

1.2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.

1.3. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 7 dienas nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.

1.4. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

1.5. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.

1.6. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14  dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.

1.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiose Taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

1.8. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta).

1.9. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

2.0. Klientas atsako už pateiktų duomenų tikslumą. Jeigu dėl pirkėjo klaidos, siunta grąžinama pardavėjui šiuo atvėju MB Gintariniai Sparnai. Pirkėjas gali prašyti siuntą siųsti iš naujo patikslinus savo duomenis ir sumokėjęs siuntimo mokestį arba gali susigrąžinti pinigus už prekes išminusavus siuntimo mokestį.

3. Baigiamosios nuostatos.

3.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

3.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.