BŪK SAUGUS!

Būk Saugus komanda siūlo aukštos kokybės specializuotą darbo aprangą nuo 2001 m.

Kliento poreikiai ir užsakymų vykdymas laiku - svarbiausias mūsų rūpestis!

Didžiuojamės galėdamas pristatyti aukštos kokybės darbo drabužius, pritaikytus specifiniams pramonės poreikiams, naudojant aukščiausios kokybės audinius. Per pastarąjį dešimtmetį esame užsitarnavome tvirtą siuvimo paslaugų reputaciją, ypač su Vokietijos partneriais, užsiimdami medicininių produktų, tokių kaip neštuvai, tvarsčiai ir pirmosios pagalbos vaistinėlės gamyba.
Dirbame su didelėmis ir mažomis įmonėmis Lietuvoje bei Europos Sąjungos šalyse. 

Mes visada pasiruošę padėti Jums !

Medicininė apranga

Lietuvoje pasiūta medicininė apranga nevaržanti judesių, pralaidi orui, patogi ir funkcionali. Kelnės, palaidinės, pižamos ir chalatai – viskas siuvama kruopščiai ir atsakingai. Taip, kad būtų ne tik malonu dėvėti, bet ir atrodytų gražiai, tvarkingai ir stilingai.

Apranga maisto pramonei

Aukštos kokybės virtuvės darbo drabužiai: švarkai, prijuostės, kelnės, kepuraitės ir kiti. Virėjo apranga skirta užtikrinti maksimalią darbo vietoje.

Kiti darbo rūbai

Specializuota darbinė apranga leis kur kas patogiau atlikti įvairiausias darbines užduotis nepriklausomai nuo metų laiko ar oro sąlygų. Darbo rūbai moterims ir vyrams nevaržys judesių, o kokybiškos jų medžiagos bei įvairios papildomos detalės garantuos nuolat lydintį maksimalų komforto jausmą.