Piegāde

Pasūtot preces, kuras ir noliktavā, tās tiek piegādātas 1-5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Ja nesaņemat maksājumu ar bankas pārskaitījumu 48 stundu laikā no rezervācijas jūsu rezervācija tiks atcelta.

Par precēm, kuras nav noliktavā, mēs sazināsimies ar jums par precīzu piegādes laiku.

Pasūtot preces, jūs varat izvēlēties sev ērtāko preču piegādes veidu:

Mēs sūtām caur OMNIVOS un DPD pasta mašīnām. Piegādes maksa 3 eiro par paku.

Pēc pieprasījuma mēs varam arī nosūtīt ar DPD kurjeru ar piegādi uz jūsu uzņēmumu vai dzīvesvietu. Piegāde uz vietu maksā 5 eiro par sūtījumu.

Atgriešanas noteikumi

1. Preču atgriešana un apmaiņa.

1.1. Preču atgriešana notiek saskaņā ar 2001.g 29. jūnijs Ar Lietuvas Republikas ekonomikas ministra rīkojumu Nr. 217 "Par priekšmetu atgriešanas un apmaiņas noteikumu apstiprināšanu".

1.2. Pircējam ir jānosūta atgrieztās preces ierakstītā vēstulē. Reģistrētā sūtījuma numurs ir jānorāda Pārdevējam ne vēlāk kā 24 stundu laikā. pēc nosūtīšanas.

1.3. Lai atgrieztu preci(-es), Pircējs to var izdarīt 7 dienu laikā no preces piegādes Pircējam dienas, informējot Pārdevēju pa e-pastu. pasts ar preces un/vai sūtījuma fotoattēliem vai video, kurā aprakstīta problēma.

1.4. Atgriežot nepareizo saņemto preci, Pārdevējs apņemas to aizstāt ar nepieciešamo preci. Ja vajadzīgās preces nav pieejamas, Pircējam tiks atmaksāta visa nauda (par precēm un faktiskajiem sūtīšanas izdevumiem).

1.5. Atgriežot bojātu preci, Pārdevējs apņemas bojāto preci aizstāt ar līdzīgu preci vai atgriezt Pircējam naudu.

1.6. Lai atgrieztu bojāto preci(-es), Pircējs to var izdarīt 14 dienu laikā no preces piegādes Pircējam dienas, informējot Pārdevēju pa e-pastu. pastu, pievienojot fotoattēlus vai videoklipus ar sliktas kvalitātes preci un/vai paku, kurā aprakstīta problēma.

1.7. Pārdevējam ir tiesības nepieņemt Pircēja atgrieztās preces, ja Pircējs neievēro šajos Noteikumos noteikto preču atgriešanas kārtību.

1.8. Ja Pircējs par preci apmaksājis ar dāvanu kuponu, kupons un cita papildus samaksātā summa (ja tā tika samaksāta) tiks atmaksāta.

1.9. Ja Pircējs atgriež ar atlaidi iegādāto preci, tiek atmaksāta samaksātā summa par preci ar spēkā esošo atlaidi.

2.0. Klients ir atbildīgs par sniegto datu pareizību. Ja pircēja kļūdas dēļ sūtījums tiks atgriezts pārdevējam šajā gadījumā MB Gintariniai Sparnai. Pircējs var pieprasīt, lai sūtījums tiktu atkārtoti iesniegts pēc viņa rekvizītu pārskatīšanas un piegādes maksas samaksas, vai arī viņš var atgūt naudu par preci pēc piegādes maksas noskaidrošanas.

3. Nobeiguma noteikumi.

3.1. Šie Preču atgriešanas noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem un tiesību aktiem.

3.2. Uz šiem noteikumiem attiecas Lietuvas Republikas tiesību akti. Visi strīdi, kas rodas no šo noteikumu piemērošanas, tiek risināti sarunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, domstarpības tiek risinātas saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.